Opis stanowiska pracy

Doświadczona firma deweloperska zatrudni Kierowników Budowy przy realizacji nowych projektów mieszkaniowych w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych realizowanych robót
  • sporządzanie zapytań ofertowych i kontraktacja robót
  • nadzór nad realizacją robót budowlano-montażowych zgodnie z przekazaną dokumentacją
  • bieżąca koordynacja realizowanych poszczególnych robót budowlanych i instalacyjnych
  • odbiory wykonanych robót budowlano-montażowych
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • rozliczenie zadania inwestycyjnego

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa
  • odpowiednie uprawnienia budowlane
  • doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych i robót budowlano-montażowych
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym: pakietu Office i AutoCad
  • wskazana dobra znajomość języka angielskiego

Prosimy o przesłanie szczegółów ofert wraz z podaniem praktyki zawodowej i referencji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

DOŚWIADCZONA SPÓŁKA DEWELOPERSKA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia regulaminowa odpowiednio do wyniku finansowego
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca