Kierownik Projektu

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Kierownik ProjektuMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach ze zleceniodawcami
  • prowadzenie i nadzorowanie prac na terenie fabryki Klienta
  • koordynacja i nadzór nad realizacją zadań dedykowanego zespołu
  • dbałość o terminową realizację zleceń
  • nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, PPOŻ. w miejscu pracy
  • skuteczne realizowanie wyznaczonych celów
  • raportowanie przebiegu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu elektrycznym
  • praktyczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
  • znajomość standardów branży Automotive - warunek konieczny
  • biegła znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • umiejętności planistyczne i organizacyjne
  • nastawienie na wysoką jakość pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawe projekty dla międzynarodowych kontrahentów
  • dostęp do nowych technologii w przemyśle
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.