Kierownik Projektu

Gdańsk, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Projektu.

Główne zadania:

  • udział w pozyskiwaniu nowych zleceń
  • ofertowanie i negocjowanie warunków dla nowych projektów
  • planowanie projektów w tym zakresu, kosztów, przychodów i terminów realizacji
  • monitorowanie i kontrolowanie projektów
  • ścisła współpraca z klientem, zespołami produkcyjnymi oraz podwykonawcami
  • zamykanie projektów (rozliczenia, dokumentacja odbiorowa, wnioski poprojektowe)
  • zapewnienie efektywnej komunikacji między członkami zespołu i klientem

Oferujemy:

  • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera pracy połączona z indywidualnym podejściem do każdego pracownika i otwartą komunikacją
  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B, umowa o pracę)
  • Zestaw benefitów (platforma do samodzielnego ich wyboru, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Wysokie standardy współpracy w międzynarodowej firmie o wieloletniej tradycji
  • Możliwość szybkiej nauki, rozwoju umiejętności, a tym samym awansu zawodowego

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, ekonomia, zarządzanie)
  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami i metod zwinnych
  • doświadczenie w prowadzeniu i realizowaniu projektów IT
  • certyfikaty potwierdzające wiedzę i doświadczenie w kierowaniu projektami (np. PMP)
  • obsługa zgłoszeń z testów i przekazywanych przez zespoły utrzymaniowe
  • wprowadzenie nowych technologii do oferowanych rozwiązań
  • proaktywne podejście do realizowanych zadań
  • odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • otwartość na zamiany i elastyczność w działaniu
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca IT - Sprzedaż