Kierownik projektu

Czarna Białostocka, podlaskie

Promostal Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- analiza wymagań oraz przygotowanie techniczne prowadzonych projektów,
- organizacja i kontrola prowadzonych kontraktów,
- opracowanie budżetów i harmonogramów realizacji,
- prowadzenie negocjacji i współpraca z podwykonawcami,
- nadzór nad realizacją całego kontraktu.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz uprawnienia budowlane,
- umiejętność pracy w zespole

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną w branży konstrukcji... stalowych kadrę zarządzającą oraz inżynieryjną.
Jesteśmy specjalistyczną firmą stalowo - budowlaną, zajmującą się kompleksową obsługą Inwestorów. Spółka wykonuje obiekty przemysłowe, handlowe i biurowe o konstrukcji stalowej, jak również konstrukcje stalowe pod technologie. Posiadamy wytwórnię konstrukcji stalowych oraz własne biuro projektowe, korzystające z oprogramowania TEKLA Structures. Oferujemy umiarkowane ceny przy znakomitej jakości świadczonych usług. PROMOSTAL stanowi przykład prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa...
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca