Kierownik Projektu w dziale Chłodnictwa Przemysłowego

Warszawa, mazowieckie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 18 krajach.

Dla naszego Klienta, prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży chłodniczej z blisko 25 letnim doświadczeniem, poszukujemy osoby na stanowisko:

                                Kierownik Projektu

                             w dziale Chłodnictwa Przemysłowego

Opis stanowiska pracy:

• kompleksowa organizacja oraz nadzór nad realizacjami w branży chłodnictwo przemysłowe oraz izolacje termiczne,

• planowanie, budżetowanie oraz realizacja nowych inwestycji u klientów na terenie całej Polski,

• bieżące monitorowanie procesu wykonania inwestycji,

• rozliczenia inwestycji oraz nadzór nad realizacją budżetu,

• pozyskiwanie nowych zleceń, analiza oraz prowadzenie negocjacji z klientami.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: chłodnictwo),

• min. 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie i rozliczaniu inwestycji,

• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera, znajomość programu do kosztorysowania NORMA lub podobnego - będzie dodatkowym atutem,

• komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych,

• samodzielność, odpowiedzialność,

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole,

• motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

• niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

• samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji,

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
okres próbny z możliwością przedłużenia
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria