Kierownik Projektu/ Robót Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z realizowanymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu/ Robót SanitarnychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Analiza dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych;
  • Przygotowywanie kosztorysów instalacji sanitarnych;
  • Nadzorowanie i współpraca z podwykonawcami;
  • Nadzór nad wykonywaniem prac w budownictwie przemysłowym, zgodnie z projektami i pozwoleniami;
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót;
  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych;
  • Przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej;
  • Przygotowanie harmonogramu prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży sanitarnej;
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót sanitarnych;
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych (od min 3 lat);
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na projektach realizowanych w woj. dolnośąskim 4 dni + 1 dzień/ tyg woj. śląskie;
  • Narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.