Kierownik Projektu (Project Manager)

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Vigran Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- Kompleksowe zarządzanie realizacją projektów w branży automatyki przemysłowej (szeroko pojęta integracja systemów sterowania),
- Nadzór nad parametrami projektu: harmonogram, jakość, budżet,
- Koordynacja prac poddostawców i podwykonawców współpracujących przy realizacji zadania od momentu zlecenia do odbioru,
- Identyfikowanie potencjalnego ryzyka i opracowywanie planu minimalizacji ryzyka,
- Udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań oraz postępowaniach ofertowych,
- Raportowanie stanu realizacji zadań do przełożonego.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe, wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika),
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doradcy techniczno-handlowego,
- Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji techniczno-handlowych,
- Umiejętność rozwiązywania problemów,
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
- Samodzielność działania, wysokie umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność,
- Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami,
- Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów,
- Znajomość języka angielskiego,
- Prawo jazdy kat. B.
- Certyfikaty potwierdzające znajomość metodologii zarządzania projektami będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma Vigran rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku.
Jesteśmy integratorem systemów... automatyki, systemów informatycznych oraz producentem oprogramowania wspomagającego produkcję przemysłową. Dzięki naszej wszechstronności możemy zaoferować Klientom kompleksowe rozwiązania obejmujące wszystkie etapy realizacji zadania: opracowanie wielobranżowego projektu wykonawczego, kompletację dostaw, prefabrykację szaf i konfigurację systemu, montaż na obiekcie, integrację systemu z zewnętrznymi systemami automatyki i IT, uruchomienie systemu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Głównymi odbiorcami naszych usług są duże zakłady przemysłowe z branży chemicznej, petrochemicznej, wydobywczej, energetyki cieplnej, spożywczej, budowlanej, hutniczej, wodnej i wodno-ściekowej. Realizujemy projekty częściowe i całościowe dla dużych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz bezpośrednio dla dostawców rozwiązań automatyki.

Vigran oferuje kompletny zakres usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem, modernizacją, optymalizacją, uruchamianiem i serwisem systemów sterowania.

W trakcie przeszło 25-letniej działalności na rynku automatyki przemysłowej, zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na profesjonalną i terminową realizację nawet najbardziej wymagających zadań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inżynieria