Kierownik Projektu (Project Manager)

Vigran Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Kompleksowe zarządzanie realizacją projektów w branży automatyki przemysłowej (szeroko pojęta integracja systemów sterowania),
- Nadzór nad parametrami projektu: harmonogram, jakość, budżet,
- Koordynacja prac poddostawców i podwykonawców współpracujących przy realizacji zadania od momentu zlecenia do odbioru,
- Identyfikowanie potencjalnego ryzyka i opracowywanie planu minimalizacji ryzyka,
- Udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań oraz postępowaniach ofertowych,
- Raportowanie stanu realizacji zadań do przełożonego.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe, wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika),
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doradcy techniczno-handlowego,
- Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji techniczno-handlowych,
- Umiejętność rozwiązywania problemów,
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
- Samodzielność działania, wysokie umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność,
- Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami,
- Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów,
- Znajomość języka angielskiego,
- Prawo jazdy kat. B.
- Certyfikaty potwierdzające znajomość metodologii zarządzania projektami będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma Vigran rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku.<br/>Jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria