KIEROWNIK PROJEKTU / PROJECT MANAGER

C13 Architektura Stosowana (zewnątrz)

Łódź, łódzkie

Od: C13 Architektura Stosowana (zewnątrz)
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Architektura

ZADANIA

• Organizacja, koordynacja i zarządzanie pracą przy projektach architektonicznych
• Tworzenie i utrzymywanie harmonogramu projektów
• Planowanie osób do pracy przy projektach i kontrola czasu pracy
• Koordynowanie pracy zespołu projektowego
• Prowadzenie dokumentacji projektowej
• Bieżące raportowanie postępów prac projektowych
• Wsparcie w zarządzaniu zmianą i ryzykiem przy projektach
• Koordynacja prac podwykonawców i firm współpracujących (projektantów branżowych)

WYMAGANIA

• Konieczne doświadczenie w zarządzaniu projektami, optymalnie w branży architektonicznej lub budowlanej
• Preferowane wykształcenie wyższe z kierunków architektura, budownictwo lub zarządzanie
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Własna inicjatywa i nastawienie na szukanie rozwiązań i rozwiązywanie problemów
• Umiejętność myślenia analitycznego oraz jasnej komunikacji i zwięzłego przekazywania informacji
• Samodzielność i doskonała organizacja czasu pracy
• Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
• Otwartość, zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność.
• Prawo jazdy kat. B mile widziane

OFERUJEMY

• Możliwość pracy przy ciekawych, ambitnych projektach
• Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole
• Uczestniczenie w pracy przy projekcie od kontraktu po realizację
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia a także zaangażowania i efektów pracy (wynagrodzenie podstawowe plus premie zadaniowe)
• Możliwość długoterminowej współpracy w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło lub umowę o pracę

O PRACOWNI:

C13 Architektura Stosowana Sp. z o.o. to pracownia z doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Tworzymy projekty indywidualne, powstające w odpowiedzi na potrzeby konkretnego klienta. Zajmujemy się zarówno projektami budynków jak i wnętrz. Stawiamy na dobry dizajn, współczesną stylistykę i funkcjonalność oraz na kompleksową obsługę klienta w sympatycznej atmosferze.