Kierownik Projektu - Project Manager

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku PM będzie odpowiedzialna za realizację projektów inwestycyjnych na etapie przygotowania, oceny i wdrożenia.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z największych pracodawców na południu Polski, światowy lider w swoim obszarze produkcji.

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów inwestycyjnych (przygotowanie, ocena i wdrożenie),
  • Uczestniczenie w procesie przetargowym oraz przygotowywanie wniosków inwestycyjnych,
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych w ramach oddziałów,
  • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie wdrożenia pod kątem bezpieczeństwa, harmonogramów, postępów pracy i budżetu oraz rozwiązywaniem wszelkich problemów podczas realizacji projektów,
  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi, biurami wsparcia oraz dostawcami i podwykonawcami,
  • Identyfikowanie i zgłaszanie możliwych zakłóceń realizacji projektów oraz ryzyka w projekcie,
  • Rozwiązywanie problemów, współpraca ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekt.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (w tym umiejętności przywódcze, umiejętność pracy z ludźmi w zespołach interdyscyplinarnych),

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page