Kierownik Projektu - Montaż/Wymiana Liczników Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Projektu - Montaż/Wymiana Liczników ElektrycznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją prac serwisowych i montażowych liczników elektrycznych.
  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem prac (pracownicy i podwykonawcy).
  • Dobór zespołu projektowego.
  • Kontakt z Klientem w sprawie statusu realizacji prac i wsparcia techncznego.
  • Dbanie o terminowe wykonanie prac realizowanych projektów.
  • Weryfikacja dokumentacji  technicznej.
  • Ścisła współpraca z logistyką, magazynem w celu uzyskania prawidłowego obiegu dokumentów i zapewnienia ciągłości prac.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na  podobnych stanowiskach (Kierownik Realizacji, Kierownik Projektu, Inżynier Projektu).
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Wydz. Elektryczny, MEiL).
  • Uprawnienia SEP E+D, mile widziana PPN (praca pod napięciem).
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań.
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, zaangażowanie i kreatywność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Sałe zatrudnienie w opariu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy.
  • Narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy.
  • Możliwość rozwoju w firmie świadczącej profesjonalne usługi w branży urządzeń elektrycznych.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.