Kierownik Projektu/Kontraktu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy zajmującej się wykonawstwem kompleksowych instalacji zabezpieczeń technicznych i wykrywania pożaru oraz instalacji okablowania strukturalnego, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektu/KontraktuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kompleksowe prowadzenie projektów z branży  elektrycznej (automatyki przemysłowej, instalacji niskoprądowych , instalacji elektrycznych),
  • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu i harmonogramu rzeczowo-finansowego aż do końcowego rozliczenia projektu,
  • organizacja placu budowy,
  • kontrola terminowości oraz jakości wykonywanych prac,
  • reprezentowanie firmy przed Klientem,
  • przygotowywanie raportów postępu robót oraz stanu zaawansowania projektu,
  • odpowiedzialność za dyscyplinę budżetową projektu,
  • koordynowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców,
  • motywowanie podległych pracowników i podwykonawców do realizacji wyznaczonego celu,
  • prowadzenie przetargów na zlecane prace,
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie,
  • analiza ryzyka w projekcie, prognozowanie, działania naprawcze, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów – Elektrotechnika, Elektronika , Automatyka,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w strukturze projektowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • biegła znajomość obsługi komputera (warunek konieczny: Excel, AutoCad, MS Project),
  • dyspozycyjność w zakresie pracy na projektach zagranicznych,
  • orientacja na cel, samodzielność w działaniu i operatywność,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • znajomość rynku dostawców i podwykonawców (dodatkowy atut),
  • potwierdzenie posiadanych doświadczeń zawodowych referencjami,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy, auto służbowe
  • zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych,
  • pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.