Kierownik Projektu/Kontraktu - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Kierownik Projektu/KontraktuMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Pozyskiwanie i współpraca z klientami;
  • Kompleksowe zarządzanie realizacją projektów z zachowaniem poziomu kosztów, terminów i osiąganiem zysków;
  • Współdziałanie w zakresie funkcjonowania i planowania strategii;
  • Kompleksowe zarządzanie projektami, w tym Ofertowanie, Przygotowanie projektu oraz Realizacja projektu;
  • Prowadzenie negocjacji i wybieranie podwykonawców i dostawców;
  • Współpraca z działem prawnym w zakresie analizowania przedstawionych przez inwestora warunków umownych i wnioskowania o ich zmianę;
  • Uczestniczenie w negocjacjach z inwestorem;
  • Zapewnienie kierowania budowami z uwzględnieniem obowiązków wynikających z pełnienia samodzielnej funkcji technicznej określonej w Prawie Budowlanym
  • Zatwierdzanie aktualizacji, korekt i zmian w harmonogramach i planach;
  • Zatwierdzanie wszystkich zmian umownych z dostawcami i podwykonawcami;
  • Przygotowywanie wymaganych sprawozdań i raportów z realizacji projektu;
  • Nadzorowanie i koordynowanie zmian dokumentacji projektowej;
  • Monitorowanie i rozliczanie budżetu projektu;
  • Podejmowanie działań naprawczych w sytuacji niezgodności;
  • Realizowanie zadań związanych z przeprowadzeniem odbioru końcowego;
  • Wyznaczanie osoby odpowiedzialnej za okres gwarancyjny;
  • Realizowanie wszelkich działań związanych z zarządzaniem podległymi pracownikami, w tym rozdzielanie odpowiedzialności i uprawnień oraz rozwój pracy zespołowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia drogowe do kierowania robotami bez ograniczeń.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem wśród Generalnych Wykonawców;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.