Kierownik Projektu (k/m)

Michael Page

Zielona Góra, lubuskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko Kierownika Projektu, którzy mają doświadczenie w budowie instalacji przemysłowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma, której odział mieści się w Zielonej Górze i która dostarcza do prawie wszystkich gałęzi przemysłu produkty oraz kompletne urządzenia odpylania, czyszczenia spalin, itp.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

* Przetwarzanie zamówienia od końca fazy sprzedaży do uruchomienia u klienta
* Bycie główną osobą kontaktową dla klienta - bezpośredni kontakt, obsługa
* Kontrola kosztów
* Odpowiedzialność handlowa i techniczna za projekt
* Zarządzanie zespołem projektowym, który składa się z wewnętrznych i zewnętrznych specjalistów
* Niezależna specyfikacja zakupionych części, koordynacja dostawców, tworzenie zamówień
* Opracowywanie projektu przy użyciu programów CAD (Autocad & Inventor), kontrola rysunków produkcyjnych i koordynacja z firmami produkcyjnymi.
* Tworzenie dokumentacji związanej z projektem zgodnie z dyrektywą maszynową
* Przygotowanie planów montażu i uruchomienia związanych z projektem oraz dyskusja z klientem lub kierownikiem budowy
* Podróżowanie po kraju i za granicą

Profil kandydata

Od kandydatów oczekuje się:

* Co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami instalacji odpylania i oczyszczania spalin lub dot. podobnych branż
* Wykształcenia jako inżynier specjalizujący się w inżynierii mechanicznej / procesowej / wentylacji-klimatyzacji / technologii środowiskowej lub podobnych.
* Dobrze ugruntowanej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
* Podstawowej wiedzy dotyczącej kontraktowania
* Znajomości programów CAD:Autocad, Inventor
* Umiejętności pracy zespołowej, zaangażowania, inicjatywy własnej

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* umowę o pracę,
* szkolenie wdrożeniowe,
* możliwość dalszego rozwoju zawodowego
* ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
* możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zielona Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page