Kierownik Projektu- język niemiecki

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za przygotowanie i prowadzenie realizacji inwestycji komercyjnych na terenie Niemiec.

Informacje o kliencie

W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta- międzynarodowego Generalnego Wykonawcy który od kilku lat prowadzi działalność na Polskim oraz Niemieckim rynku budowlanym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera.

Opis stanowiska

  • Efektywne realizowanie budżetu kontraktu w celu osiągnięcia jak najlepszej marży
  • Negocjacje z wybranymi podwykonawcami i dostawcami w celu zakontraktowania prac w
    terminie
  • Codzienna kontrola jakości, terminowości wykonania robót
  • Przygotowanie inwestycji do odbiorów w instytucjami publicznymi
  • Pozytywne przeprowadzenie odbiorów z Klientem w terminie określonym przez umowę
  • Przygotowanie i doprowadzenie do podpisania rozliczeń końcowych z podwykonawcami i
    dostawcami

Profil kandydata

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • Gotowość do relokacji do miast w których będą prowadzone inwestycje na terenie Niemiec
  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane
  • Minimum 5 lata doświadczenia przy realizacji projektów budowlanych - hotele, biura, mieszkania
  • Znajomość rynku podwykonawców w DE i PL
  • Znajomość niemieckich norm dot. branży budowlanej
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Udział w ciekawych i wymagających projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page