Kierownik Projektu IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1145971

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KIerownik Projektu IT/ IT Project Manager

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 110 zł netto/h

Zadania:
  •  koordynacja i realizacja prac projektowych po stronie IT w zakresie projektów wchodzących w skład programu eCommerce
  • uzgadnianie i potwierdzanie wymagań biznesowych z kluczowymi interesariuszami po stronie biznesu
  • wdrożenie platformy eCommerce, koordynację prac, kontrola ich realizacji, bieżące raportowanie statusów, współpraca z podwykonawcami

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów wdrożeniowych eCommerce
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi i metodyk wspierających realizację projektów
  • certyfikacja z zakresu prowadzenia projektów - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • samodzielność w działaniu oraz orientacja na klienta w tym wysoko rozwiniętej świadomości biznesowej
  • profesjonalizm i współpraca w realizacji zadań oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • innowacyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie energetycznej
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland