Kierownik Projektu (IT/Logistyka) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT/logistyki, producenta systemów WMS - poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu (IT/Logistyka)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie lokalnymi i międzynarodowymi projektami IT o wysokim stopniu złożoności
  • organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, facylitacją spotkań projektowych, przydzielaniem zadań, monitorowaniem ich realizacji
  • tworzenie planów projektu, harmonogramów, raportów
  • monitorowanie ryzyka, budżetu i postępów prac
  • współpraca z Klientem, zapewnieniem jakości projektów i satysfakcji Klienta
  • dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi członkami zespołu

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w dużej organizacji, w zarządzaniu projektami z obszaru IT lub Logistyki
  • praktycznej znajomość metodyki Waterfall i Agile (głównie Scrum)
  • umiejętności dostosowania metodyki do projektu
  • silnego nastawienia na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skutecznego wspierania ich realizacji
  • znajomości narzędzi wykorzystywanych do zarządzania projektami
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych
  • otwartości, elastyczności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów na różnych poziomach organizacji
  • nastawienia na cel i pracę zespołową
  • otwartości na pracę zdalną jak i na miejscu w biurze

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w przyjaznym, inspirującym i międzynarodowym środowisku
  • stabilną pracę w międzynarodowych strukturach, w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • doskonałe możliwości rozwoju umiejętności i kariery
  • pracę z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami
  • realne możliwości rozwoju kompetencji i awansu w strukturach firmy
  • wsparcie ze strony zespołu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.