Kierownik Projektu fit-out - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, małopolskie

HRK S.A.
Kierownik Projektu fit-outMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją robót remontowo-budowlanych typy fit-out
  • Bezpośrednia kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych
  • Tworzenie harmonogramu budowy
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą oraz harmonogramem
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców- dokonywanie odbiorów robót budowlanych
  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawcze
  • Udział w przekazaniu lokali dla Inwestorów
  • Udział w naradach koordynacyjnych z inwestorem (rozwiązywanie bieżących problemów, wycena ewentualnych robót dodatkowych, raportowanie postępów budowy)
  • Odpowiedzialność za cały proces realizacji od momentu startu prac do finalnego przekazania powierzchni do najemcy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w realizacji powierzchni biurowych i usługowych
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie – budownictwo lub pokrewne
  • Znajomość oprogramowania AUTOCAD, Pakiet Office
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność, organizacja w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Elastyczność w zakresie wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji (po stronie Generalnego Wykonawcy),
  • Pakiet benefitówa pozapłacowych,
  • Samochód służbowy (w tym do użytku prywatnego).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.