ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik Projektu ERP

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • Zarządzanie projektem wdrożeniowym Microsoft Dynamics 365 w spółkach grupy kapitałowej
  • Nadzór nad harmonogramem i budżetem projektu
  • Wdrażanie metod i rozwiązań wspierających członków zespołu mających na celu poprawę efektywności procesów w wyniku wdrożenia systemu
  • Współpraca z zewnętrznym zespołem wdrożeniowym
  • Raportowanie wyników do Zarządu w ramach prowadzonego projektu
  • Wsparcie użytkowników kluczowych systemu ERP Dynamics 365 po jego produktywnym uruchomieniu
  • Budowa oraz rozwój zespołu IT zapewniającego ciągłe wsparcie biznesu w użytkowaniu systemu ERP Dynamics 365
  • Analiza i usprawnienia procesów w organizacji, przy uwzględnieniu wymagań rynkowych
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie we wdrożeniu systemu ERP, znajomość Dynamics 365 będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów w środowisku Power BI
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doskonałe zdolności menadżerskie, profesjonalizm i dynamizm w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szukania i wdrażania praktycznych rozwiązań
  • Doświadczenie w budowaniu zmotywowanego zespołu, nastawionego na osiąganie założonych celów biznesowych
  • Elastyczność i otwartość na zmiany, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Udział w ciekawych, globalnych projektach dających możliwość  rozwoju zawodowego
  • Benefity pozapłacowe (tj. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bony na święta)
  • Premia kwartalna
  • Szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia

Nr ref. 3246/080/ACZ
Miejsce pracy: Bydgoszcz.
Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials