Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Kierownik Projektu ds. Instalacji SanitarnychMiejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym i finansowym,
  • Proponowanie optymalizacji rozwiązań, technologii,
  • Przygotowanie struktury podziału pracy i harmonogramu projektu, planowanie budżetu,
  • Kosztorysowanie prac sanitarnych i mechanicznych,
  • Wybór podwykonawców, negocjacje, zawieranie umów,
  • Koordynacja i nadzór prac projektowych oraz prac firm podwykonawczych z zakresu instalacji sanitarnych,
  • Zarządzanie stronami zaangażowanymi w projekt,
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości,
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,
  • Utrzymywanie relacji z klientem.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, na kierunku: Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (Kierownik Robót Sanitarnych/Kierownik Projektu),
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności instalacyjnej sanitarnej bez ograniczeń,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych,
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.
OFERUJEMY:
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Elastyczność w zakresie wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Pakiet benefitów,
  • Samochód służbowy (w tym do użytku prywatnego).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.