Kierownik Projektu - Budownictwo Przemysłowe - rekrutacja online

HRK S.A.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukuejmy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu - Budownictwo PrzemysłoweMiejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zadania:

  • Nadzorowanie i koordynowanie realizacji projektów na rynkach zagranicznych;
  • Przygotowywanie budżetów projektów;
  • Optymalizacja kosztów oraz nadzór nad rozliczaniem finansowym kontraktów;
  • Opracowywanie szczegółowych harmonogramów realizacji poszczególnych etapów prac;
  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu;
  • Monitorowanie postępów w realizowanych projektach;
  • Utrzymywanie kontaktu z Inwestorem, partnerami biznesowymi oraz dostawcami, współpraca z projektantami oraz podwykonawcami;
  • Zapewnianie zgodności realizowanych prac z wymogami klienta, aktualnymi przepisami, zasadami bezpieczeństwa oraz wewnętrznymi regulacjami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • Znajomość metodologii oraz narzędzi zarządzania projektami;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego;
  • Komunikatywność, terminowość, systematyczność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę
  • Wynagrodzenie i szereg benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.