Kierownik Projektu (budownictwo gazowe)

ALTEN Polska

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca

Główne zadania

  • Odpowiedzialność za formalne przygotowanie Inwestycji do realizacji i monitorowanie jej przebiegu w zakresie terminów i wyznaczonego budżetu
  • Podejmowanie odpowiednich działań korygujących w przypadkach stwierdzonych odchyleń od warunków Umownych
  • Obsługa administracyjna zarządzania realizacją Inwestycji
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Opracowanie dokumentacji przetargowej i przeprowadzenie przetargów
  • Nadzór nad przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, rozliczeniem projektu, koordynacją oraz nadzorem merytorycznym nad pracami związanymi z realizacją projektu

Wymagania

  • Aktualne (ważne) uprawnienie/certyfikat do zarządzania projektami w oparciu o standard PMBOK, PRINCE2 lub IPMA (lub równoważny)
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika projektu lub zastępcy kierownika projektu przy realizacji zamówienia polegającego na budowie obiektu tłoczni gazu lub węzła rozdzielczo-pomiarowego gazu wysokiego ciśnienia, zainstalowanych w obiektach systemu przesyłowego gazu ziemnego, magazynach gazu lub kopalniach ropy naftowej i gazu ziemnego.

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i możliwości rozwoju
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w pracy, imprezy integracyjne
  • Elastyczne formy współpracy
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Wsparcie relokacyjne w przypadku zmiany miejsca zamieszkania