Kierownik Projektu (budowa mini-fabryki)

Michael Page

Lublin, lubelskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację projektu inwestycyjnego od opracowania planu poprzez harmonogram do uruchomienia obszaru.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z sektora FMCG zlokalizowana w Lublinie. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce co przekłada się na duże inwestycje i rozbudowę zakładu produkcyjnego.
W związku z planowaną inwestycją- budową mini fabryki poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Projektu.

Opis stanowiska

* Opracowywanie planu oraz realizacja projektu inwestycyjnego
* Budowanie oraz zarządzanie zespołem projektowym
* Koordynowanie dokumentacji technicznej związanej z projektem
* Opracowywanie rozwiązań technicznych zapewniających optymalną funkcjonalność i wydajność biznesową
* Instalowanie, modernizacje oraz uruchamianie nowego obszaru produkcyjnego
* Odpowiedzialność za terminowość, budżet oraz jakość realizowanego projektu

Profil kandydata

* Wyższe wykształcenie techniczne
* Minimum 5 lat praktycznego doświadczenia w pracy w zakresie prowadzenia kompleksowych projektów inwestycyjnych
* Minimum 3 lat doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym w branży FMCG (preferowane rozlewnictwo)
* Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów
* Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
* Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
* Bogaty pakiet benefitów dodatkowych
* Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
* Współpraca z międzynarodową kadrą menadżerską

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Lublin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page