Opis stanowiska pracy

Fundacja Aktywności Lokalnej w związku z wdrażaniem projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej i realiazcją celów statutowych prowadzi nabór na stanowisko:

Kierownik projektu/projektów

(Koordynator/-ka)

  • koordynacja wdrażania projektu/projektów kierowanych do rodzin, młodzieży oraz osób wymagających włączenia społecznego, aktywizacji edukacyjno-zawodowej, w tym nadzór nad działaniami merytorycznymi i organizacyjnymi w ramach projektu/projektów, w szczególności współfinansowanych ze środków UE/EFS oraz innych środków publicznych
  • koordynacja pracy podległego zespołu, w tym doradców, trenerów, wychowawców, animatorów oraz wolontariuszy/praktykantów;
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań;
  • regularne prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań, w tym przygotowywanie danych do tzw. wniosków o płatność;
  • współudział w przygotowywaniu kolejnych wniosków o dofinansowanie, pozyskanie sponsorów;
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działaniami realizowanymi przez Fundację w formie placówek wsparcia dziennego w rozumieniu ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, grup wsparcia oraz szkolenia, warsztaty, konsultacje doradcze, pośrednictwo pracy i inne (w zależności od projektu - dot. osoby, która posiada niezbędne kwalifikacje i kompetencje w tym zakresie)
  • weryfikacja i zatwierdzanie grafików zajęć dot. placówek wsparcia dziennego (j.w.)
  • superwizja personelu (j.w.)
  • współpraca z lokalną społecznością w realizacji zadań.
  • współudział w kreowaniu pracy i rozwoju Fundacji, współpraca z Zarządem.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku kierowniczym/decyzyjnym
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku kierowniczym/decyzyjnym w prowadzeniu placówki wsparcia dziennego dla dzieci/młodzieży mile widziane/
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania/dotacji na realizację projektów /mile widziane/
  • Znajomość specyfiki rozliczania i dokumentowania działań w przypadku dofinansowania ze środków publicznych;
  • Łatwość tworzenia tekstu z zachowaniem jakości i standardów merytorycznych;
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;
  • Dobra organizacja pracy i skuteczność działania (konsekwencja, skrupulatność, dokładność, terminowość);
  • wykształcenie wyższe (socjologia, animacja lokalna, ekonomiczne, administracyjne, polityka społeczna)
  • wykształcenie wyższe (w przypadku projektów kierowanych do młodzieży, rodzin wskazane - psychologiczne, pedagogiczne, psychospołeczne, resocjalizacja)
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia spotkań i prezentacji
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel

Prezentacja firmy

Fundacja Aktywności Lokalnej (zał. w 2007) od początku dynamicznie rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca