Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2018.

Kierownik projektów / Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec / Key Account Manager

Łódź, łódzkie

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ISL Sp. z o.o. to młoda polska firma, która od 17 lat specjalizuje się w wdrażaniu oraz produkcji automatycznych systemów magazynowych tj. regały windowe Lean-Lift , regały karuzelowe Rotomat, regały Logitower na blachy i ciężkie towary. Rozwiązania szczególnie dedykowane dla szerokiej logistyki i produkcji m.in. do składowania i kompletacji w magazynach, w działach utrzymania ruchu, narzędziowniach oraz wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów. Zatrudniamy ponad 40 osób, posiadamy biura w Krakowie (centrala), Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Opis stanowiska pracy:

  • Sprzedaż i wdrażanie systemów regałów automatycznych dla magazynów i produkcji (regały automatyczne Lean-Lift, Rotomat, LogiTower)

Obowiązki:

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz dbałość o podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami
  • Opracowywanie projektów/ rozwiązań w oparciu o dostępne technologie regałów automatycznych
  • Realizacja i udział w sprzedaży innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sprzedaży, wdrożeń
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, w tym zysku dla firmy
  • Samochód służbowy, laptop i telefon
  • Interesujący pakiet benefitów
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Różnorodność branż i zastosowań, czyniąc pracę ciekawą i pasjonującą

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę ISL a sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Skrajna 3B, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. zo.o. jest integratorem technologii i... rozwiązań, które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza magazynowe regały automatyczne takie jak: regały obrotowe (karuzelowe, okrężne) Rotomat, regał windowy Lean-Lift, automatyczne systemy składowania palet - Pallet Mole i wiele innych. Posiadamy biura w Krakowie ( centrala) , Warszawie i Poznaniu. Więcej informacji na www.isl.pl.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta