Kierownik Projektów PV

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Projektu będzie odpowiedzialna m.in. za planowanie kosztów rozwoju realizacji inwestycji PV zgodnie z harmonogramem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja specjalizująca się w rozwoju inwestycji z zakresu energii odnawialnej na terenie całej Europy.

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów farm fotowoltaicznych pod klucz
  • Planowanie rozwoju instalacji PV na terenie Polski południowej
  • Wsparcie w uzyskaniu warunków przyłączenia
  • Zlecenie i nadzór nad opracowaniem projektów budowlanych
  • Uzyskanie pozwolenia na budowę, decyzji administracyjnej
  • Przeprowadzenie procesu pre-kwalifikacji i udziału w aukcji
  • Uzyskanie promesy i koncesji na wytwarzanie i sprzedaż energii elektrycznej
  • Planowanie kosztów rozwoju realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • Aktywna współpraca z pozostałymi zespołami, tworzenie raportów i prezentacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe (energetyka, budownictwo, inżynieria środowiskowa etc.)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu PV/OZE
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Analityczne myślenie i skrupulatność
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie regulaminowe
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, karta medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page