Kierownik Projektów (produkcja)

Michael Page

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy Kierownika Projektów, którego zadaniem będzie prowadzenie projektów inwestycyjnych oraz modernizacyjnych w zakładzie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży opakowaniowej. Firma należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce.
Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. warmińsko-mazurskim.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie planów realizacji projektów oraz ich prowadzenie
  • Budowanie oraz zarządzanie zespołem projektowym
  • Koordynowanie dokumentacji technicznej związanej z projektem
  • Opracowywanie rozwiązań technicznych zapewniających optymalną funkcjonalność i wydajność biznesową
  • Instalowanie, modernizacje oraz uruchamianie nowego obszaru produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za terminowość, budżet oraz jakość realizowanego projektu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 lat praktycznego doświadczenia w pracy w zakresie prowadzenia projektów inwestycyjnych/ modernizacyjnych
  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Samodzielność w realizacji projektów
    • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Działdowo
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page