Kierownik projektów międzynarodowych IT / IT Business Partner

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Na tym stanowisku będziesz raprotował/a bezpośrednio do członka zarządu. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało zarządzanie projektami IT oraz kontakt z biznesem w celu zrozumienia ich potrzeb.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa rozpoznawalna firma z branży spedycyjnej.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za monitorowanie międzynarodowych usług IT
  • Monitorowanie i koordynacja portfela wszystkich projektów międzynarodowych
  • "Kompleksowe zarządzanie wybranymi projektami międzynarodowymi, prowadzącymi do osiągnięcia zakładanych celów projektowych w odniesieniu do zakresu, terminu realizacji, zasobów ludzkich oraz finansowych
  • Budowanie dobrych relacji z innymi podmiotami w grupie
  • Zarządzanie projektami zgodnie z obowiązującymi standardami pracy i zapewnia dostarczenie produktów projektu poprzez inicjowanie, planowanie, realizację i zamykanie projektu
  • Zarządzanie komunikacją i relacjami z uwzględnieniem głównych interesariuszy projektu
  • Koordynowanie harmonogramem, realizację budżetu, zakres, podział prac w zespole
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym
  • Zapewnianie realizację prac projektowych zgodnie z przyjętymi założeniami, a w razie wystąpienia odstępstw podejmuje działania korygujące, w tym eskalację problemów
  • Zapewnia wymianę informacji i współpracę Grupy Kapitałowej z jednostkami biznesowymi w innych krajach w ramach realizowanych projektów
  • Odpowiada za utrzymanie założonego poziomu efektywności wdrożonych rozwiązań w ramach wybranych projektów międzynarodowych
  • Odpowiada za dobór członków zespołu projektowego oraz zapewnienie zasobów niezbędnych do realizacji projektu
  • Opracowywanie koncepcji i specyfikacji biznesowo - technicznych
  • Koordynacja pracę zespołu projektowego

Profil kandydata

  • znajomość notacji UML, BPMN
  • dyspozycyjność - gotowość do podróży międzynarodowych służbowych
  • kreatywne podejście do projektów w dynamicznym środowisku
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w organizacji międzynarodowej na podobnym stanowisku
  • język angielski - bardzo dobry
  • znajomość metodyk zarządzania projektami
  • umiejętności analityczne
  • świadomość technologii IT umożliwiająca sprawną komunikację z zespołami IT
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna Enelmed
  • Ubezpieczenie grupowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page