Kierownik Projektów Inwestycyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy zajmującej się kompleksową obsługą projektów telekomunikacyjnych i teletechnicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektów Inwestycyjnych Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • prowadzenie zadań inwestycyjnych w technologii światłowodowej
  • dobór firm podwykonawczych oraz koordynowanie prac podwykonawców
  • całościowe koordynowanie realizacji Inwestycji, w tym współpraca ze zarządcami nieruchomości, inwestorem oraz firmami podwykonawczymi
  • prowadzenie procesu logistycznego w zakresie materiałów budowlanych
  • rozliczanie finansowe prowadzonej inwestycji / kosztorysowanie
  • budżetowanie sprzedaży i kosztów inwestycyjnych
  • bieżące raportowanie zaawansowania prac

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji z zakresu FTTH, POPC – dodatkowy atut
  • znajomość sektora telekomunikacyjnego
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim
  • silne zorientowanie na wynik
  • dyspozycyjność
  • znajomość prawa budowlanego – dodatkowy atut
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • znajomość technologii FTTH, POPC
  • znajomość zasad kosztorysowania prac
  • znajomość prawa budowlanego
  • uprawnienia budowlane w zakresie telekomunikacji – projektowanie i/lub nadzór

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.