Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2017.

Kierownik Projektów Informatycznych

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma będąca renomowanym dostawcą rozwiązań informatyczno-analitycznych z zakresu między innymi marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z Klientami, zarządzania ryzykiem czy przeciwdziałania nadużyciom.

Firma proponuje narzędzia służące do gromadzenia i analizy danych, a także data mining oraz świadczy usługi konsultingowe i szkoleniowe z zakresu wykorzystywania technik zawansowanej analizy danych w biznesie, administracji publicznej i badaniach naukowych. Aktualnie poszukiwane są osoby, na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa; praca zespołów wdrożeniowych odbywa się przede wszystkim on-site u Klientów. Praca na tym stanowisku może wymagać także okazjonalnych wyjazdów do głównego biura firmy w Krakowie.

Zadania: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe prowadzenie projektów informatycznych zgodnie ze standardami i polityką firmy.

  • Kierowanie projektami wdrożeniowymi;
  • Stałą współpracę z Klientem oraz z zespołem wdrożeniowym;
  • Kierowanie zespołem wdrożeniowym (ok. 3-5 osób);
  • Określanie wymagań biznesowych dla projektów informatycznych;
  • Planowanie projektów informatycznych i przebiegu wdrożeń;
  • Koordynacja wdrożeń projektów informatycznych;
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej;
  • Wprowadzanie procedur projektowych.

Wymagania

Wymagania:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych (konieczna jest wiedza z zakresu zaganień zarówno informatycznych, jak i organizacyjnych),
  • umiejętność zarządzania projektami oraz zespołem projektowym,
  • umiejętność efektywnego komunikowania się,
  • umiejętność opracowywania wewnętrznych uregulowań i procedur projektowych,
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie się i podnoszenie swoich umiejętności,
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów oraz odbioru prac przez klientów,
  • umiejętność tworzenia założeń dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów,
  • umiejętność zarządzania testowaniem, w tym planowanie i przeprowadzanie testów oraz usuwania usterek,
  • odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność,
  • biegła znajomość narzędzi Microsoft Office, w tym Microsoft Project.

Dodatkowym atutem będą:

  • Certyfikaty z zarządzania projektami (Prince, PMI, Agile itp.),
  • Certyfikaty z technologii informatycznych (systemy operacyjne, bazy danych, serwery aplikacyjne, itp.),
  • Znajomość zagadnień data mining i analizy danych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość narzędzi IBM SPSS.

Oferujemy:

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole;
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów dodatkowych (opieka zdrowotna, ubezpieczenie, samochód służbowy);
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa, a także wysokie premie);
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań;
  • pracę w obszarze nowoczesnych technologii, w której spełnią się osoby nastawione na realizację postawionych celów oraz merytoryczną współpracę z klientami.

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą... się w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management