Kierownik projektów (budownictwo)

ManpowerGroup

Kraków, małopolskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy: Polska południowa
Numer ref. KPR/003/ENO

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o harmonogram i dokumentację
  • Nadzór nad pracą podwykonawców
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Koordynacja dostaw
  • Negocjacje z podwykonawcami i dostawcami
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie robót, ich jakość i wynik finansowy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe plus premia)
  • Kartę multisport
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie działającej w obszarze konstrukcji budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane konstrukcyjne - bez ograniczeń
  • Min. roczne doświadczenie na w/w stanowisku
  • Odpowiedzialność, doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność obsługi programów AutoCAD i Excel
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.