Kierownik Produktu / Project Manager (produkcja, systemy meblowe)

Kraków, małopolskie

HR Advisory Talenthouse

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do rozważenia oferty pracy w firmie, która od wielu lat dla znanych na świecie marek modowych realizuje projekty związane z produkcją i montażem elementów wyposażenia salonów sprzedaży. Firma działa na rynku globalnym i współpracuje z właścicielami największych marek modowych. Wszystkie realizacje wykonuje z ogromnym naciskiem na jakość produkowanego wyposażenia, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz terminowość. W związku z pozyskaniem nowych klientów firma utworzyła nowe stanowiska pracy.

Cele stanowiska i zadania:

  • odpowiedzialność za rozwój produktu – system meblowy dla wybranego klienta/marki,
  • zorganizowanie i utrzymanie optymalnego kosztowo oraz odpowiedniego jakościowo i terminowo procesu produkcyjnego,
  • planowanie, koordynacja i realizacja procesu produkcyjnego i wdrożeniowego,
  • nadzór nad montażem, odbiory u klienta,
  • zarządzanie produkcją, kontakt z podwykonawcami, szukanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • budowanie własnego zespołu produkcyjnego.

Kluczowe oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów produkcyjnych lub zleceń dla klientów
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana dodatkowo dobra znajomość innego języka
  • gotowość do wyjazdów służbowych (średnio kilka dni w miesiącu, w tym delegacje zagraniczne)
  • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i minimum podstawowa znajomość AutoCAD

Pracodawca oferuje:

  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy do dyspozycji w czasie pracy
  • warunki pracy: praca w biurze firmy w Krakowie + praca w delegacji (cała Europa)
  • umowa o pracę, wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od efektywności zrealizowanych projektów
  • w zależności od kompetencji i doświadczenia zatrudnienie w roli Kierownik Produkcji / Project Manager.
  • możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę dla pracowników, ale również udział w targach międzynarodowych, współpracę ze znanymi na świecie markami modowymi, realizację projektów z wykorzystaniem nowych technologii i rozwiązań technicznych w zakresie wyposażenia wnętrz sklepowych i salonów ekspozycyjnych
  • współpracę w środowisku międzynarodowym

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują... kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Kontrola jakości , Praca Obsługa klienta , Praca Praca na produkcji , Praca Kadra zarządzająca , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis