Kierownik Produkcji

Klient InfoPraca

Wrocław, dolnośląskie

FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ BUDOWĄ MASZYN I URZĄDZEŃ
POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy:

  • Nadzorowanie pracy ok. 25-osobowej załogi
  • Nadzór nad produkcją komponentów spawanych, obrabianych oraz nad montażem.
  • Nadzór nad produkcją oprzyrządowania oraz maszyn zautomatyzowanych/zrobotyzowanych.
  • Organizacja i kontrola procesu produkcji oraz terminowa realizacja planu produkcyjnego
  • Współpraca z dostawcami (śrutownia, lakiernia itp.)
  • Praca nad optymalizacją procesów produkcyjnych (obieg materiałowy, kontrola jakości)
  • Praca nad wydajnością procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad stanem technicznym parku maszynowego oraz używanymi przez pracowników narzędzi i oprzyrządowania.
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie (Konstrukcja, Zakupy)
  • Czynny udział w tworzeniu kierunków rozwoju firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie Techniczne, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  •  Doświadczenie w zarządzaniu produkcją (najlepiej w obszarze konstrukcji spawanych oraz produkcji maszyn zautomatyzowanych)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość systemów CAD
  • Znajomość technik wytwarzania w tym obróbki skrawaniem
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i przywódcze
  • Umiejętność motywowania pracowników oraz ich dyscyplinowania
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excell

Oferujemy:

  • Samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę benefit
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.