Agencja Zatrudnienia KS Service

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Wrocław

OFERUJEMY:

  • pracę w stałych godzinach od 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • kartę Benefit Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie AXA, prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • po przepracowaniu roku również dodatkowe benefity finansowe i pozafinansowe
  • pracę w firmie o przyjaznej i rodzinnej atmosferze o ugruntowanej pozycji na rynku

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkującej rolety okienne i inne osłony przeciwsłoneczne
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu SAP (miele widziana wersja R/3)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- do wewnętrznej komunikacji
  • kompetencje przywódcze

ZADANIA:

  • kompleksowy nadzór nad produkcją rolet okiennych
  • zarządzanie procesem produkcji zewnętrznych rolet okiennych
  • koordynowanie pracy zespołu ok. 20 osób

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.