Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/05/2018.

Kierownik Produkcji

Wrocław, dolnośląskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • pracę w stałych godzinach od 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • kartę Benefit Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie AXA, prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • po przepracowaniu roku również dodatkowe benefity finansowe i pozafinansowe
  • pracę w firmie o przyjaznej i rodzinnej atmosferze o ugruntowanej pozycji na rynku

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkującej rolety okienne i inne osłony przeciwsłoneczne
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu SAP (miele widziana wersja R/3)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- do wewnętrznej komunikacji
  • kompetencje przywódcze

ZADANIA:

  • kompleksowy nadzór nad produkcją rolet okiennych
  • zarządzanie procesem produkcji zewnętrznych rolet okiennych
  • koordynowanie pracy zespołu ok. 20 osób

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Top management