Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Kompleksowe planowanie i organizacja pracy zakładu.
  • Zarządzanie personelem, prowadzenie szkoleń.
  • Dbanie o efektywność pracy zakładu, współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.
  • Planowanie i budżetowanie produkcji, kontrola i optymalizacja kosztów produkcji zakładu.
  • Nadzór nad zasobami technicznym, zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi.

Wymagania:

  • Min. 3 lata na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej.
  • Wiedza na temat procesów produkcyjnych w branży elektronicznej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość standardów IPC-610.
  • Wiedza na temat procesów logistycznych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie polityki i pracy zakładu.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości