Kierownik Produkcji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta maszyn poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarami produkcyjnymi  w zakresie planowania i realizacji produkcji maszyn
  • Optymalizacja kosztów i planów produkcyjnych oraz dbanie o efektywność, zachowanie standardów jakości oraz redukcję kosztów na dziale produkcji
  • Dbanie o terminowość działań produkcyjnych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekiwania:

  • 3-5 letnie doświadczenie w pracy na podobny stanowisku w branży maszyn i urządzeń
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość procesów związanych z obróbką skrawaniem będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji zadań z obszaru planowania procesów produkcji  jak również zarządzania gospodarką materiałową

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobywania  nowych doświadczeń zawodowych
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.