Kierownik Produkcji

HRK S.A.

Wałbrzych, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Wałbrzych

Zadania:

  • odpowiedzialność za nadzór nad procesem produkcji
  • zapewnienie wysokiej jakości produktu oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcji
  • zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • organizacja pracy na poszczególnych stanowiskach
  • monitorowanie zleceń produkcyjnych
  • odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych
  • utrzymywanie dyscypliny i przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesu montażu
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziana znajomość zagadnień LEAN
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwości awansu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.