ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu koncepcji produkcyjnych
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie
  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na osiąganie celów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Zadania:

  • Koordynowanie pracy produkcji i zarządzanie podległym zespołem
  • Realizacja zadań zgodnie z planem produkcji
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy pracowników
  • Współpraca z innymi działami w firmie (m. in. dział utrzymania ruchu)
  • Współdziałanie przy opracowywaniu reklamacji od klientów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Stała optymalizacja procesów pod kątem wydajności, jakości i kosztów
Miejsce pracy: okolice Olsztyna
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials