Kierownik Produkcji

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem struktur w Polsce poszukujemy inspirującego lidera / liderki na stanowisko Kierownika Produkcji. Jest to nowo utworzona rola, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie operacyjne działem produkcji oraz rozwój kompetencji zespołu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która jest jednym z najlepszych pracodawców w regionie. Wspierając dalszy rozwój organizacji poszukujemy pasjonatów produkcji / menadżerów, którzy byliby zainteresowani podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Kierownika Produkcji. Idealny profil to osoba, która kładzie nacisk na efektywność operacyjną i potrafi budować zaangażowanie oraz rozwijać współpracowników.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych w celu realizacji harmonogramu produkcji poprzez zapewnienie efektywnego wykorzystania parku maszynowego oraz zasobów ludzkich
  • Nadzór nad zarządzaniem parkiem maszynowym oraz prawidłowym rozliczaniem surowców produkcyjnych i wytworzonych wyrobów gotowych
  • Kreowanie nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing
  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości
  • Budowanie i rozwijanie zaangażowanego oraz efektywnego zespołu
  • Koordynacja współpracy pomiędzy innymi działami w firmie
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych projektów
  • Zarządzanie budżetem działu produkcyjnego

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 4 lata doświadczenia menadżerskiego w zarządzaniu zespołem (kierownicy zmianowi, liderzy produkcji itp.)
  • Minimum 6 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania produkcją
  • Doświadczenie w zautomatyzowanej produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Poparte sukcesami doświadczenia zawodowe w obszarze zarządzania zmianą
  • Wysoka świadomość biznesowa, orientacja na wyniki oraz doskonałe umiejętności komunikacji
  • Poparte sukcesami doświadczenia w obszarze zarządzania personelem i rozwoju kompetencji współpracowników
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

Oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę u lidera w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów - realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
  • Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską w Polsce i za granicą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page