Agencja Zatrudnienia KS Service

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Leszno

OBOWIĄZKI

  • planowanie i organizowanie produkcji
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze jakości wyrobów gotowych
  • nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce i półprodukty
  • koordynacja pracy podległych działów
  • nadzór nad prowadzeniem wymaganej dokumentacji pracowniczej

WYMAGANIA

  • wiedza z zakresu systemów optymalizacji produkcji
  • doświadczenie z zakresu nadzoru i koordynacji procesu produkcyjnego w branży meblarskiej (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym (B1)
  • umiejętności z zakresu zarządzania zespołem i organizacji pracy podległych pracowników
  • elastyczność działania, otwartość na naukę

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • profesjonalne wdrożenie do obowiązków zawodowych
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.