Opis stanowiska pracy

"ANATOL" Sp. z o.o. ul. Rejonowa 10 17-100 Bielsk Podlaski zatrudni Kierownika Produkcji oddziału firmy amerykańskiej produkującej maszyny i urządzenia drukarskie o najwyższym jakościowo standarcie światowym.

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Obowiązki kierownika produkcji:

  • planowanie produkcji we współpracy z innymi działami
  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych w zakresie jakości, efektywności, bezpieczeństwa, wydajności
  • prowadzenie działań z zakresu optymalizacji i doskonalenia procesów
  • przygotowanie raportów i analiz: dziennych, tygodniowych, miesięcznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, wyższe (wymóg konieczny)
  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • manualna zdolność obróbki skrawaniem, laser- gięcia, spawania,
  • znajomość zagadnień technicznych i technologicznych związanych z obróbką skrawaniem metali, w tym na maszynynach manualnych, CNC, laser-gięcie, służących do spawania,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowanie, zdolność analitycznego myślenia, dyspozycyjność, doświadczenie w skutecznym wprowadzeniu dyscypliny w zakładzie pracy,

Ścieżka kariery zawodowej:

  • doświadczenie na stanowisku brygadzisty, mistrza, kierownika produkcji w firmie zajmującej się obróbką skrawania metali zatrudniającą do 250 osób.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia
  • służbowy telefon i laptop
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Poszukujemy osób gotowych na przeprowadzenie się na stałe do Bielska Podlaskieg. Rozpatrywane będą tylko CV osób z wykształceniem technicznym.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Jako producent maszyn do sitodruku (oddział firmy amerykańskiej)n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji