Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :

  • Koordynacja nad całym procesem produkcyjnym w Firmie
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację planu budżetowego działu produkcyjnego
  • Zapewnienie najwyższych norm jakości
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i standardów pracy
  • Rekomendowanie rozwiązań mających na celu poprawę warunków pracy i obniżenie kosztów produkcji
  • Nadzór nad wynikami produkcyjnymi, ustalaniem priorytetów i zarządzaniu swoją efektywnością
  • Identyfikacja problemów produkcyjnych poprzez analizę wyników zespołu
  • Wykorzystanie zasobów ludzkich zgodnie z aktualnymi zadaniami produkcyjnymi oraz planami rozwojowymi grupy, rozwijanie podległego zespołu
  • Zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność planowania i kontrolowania kosztów produkcji,
  • znajomość praktycznego zastosowania narzędzi zarządzania jakością,
  • umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów produkcyjnych, proponowania usprawnień,
  • zdolności przywódcze z umiejętnością skutecznego motywowania zespołu,
  • orientacja na osiąganie założonych celów, odpowiedzialność, sumienność komunikatywność,
  • doświadczenie min.3 lata
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy :

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o u gruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

RL CNC jest narzędziownią realizującą usługi związane z produkcją elemen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Logistyka