Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, rozwojowej firmy z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik produkcjiMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców
  • zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych, najwyższej jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych wyrobów
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników, a w tym: zapewnienie realizacji KPI, dyscypliny pracy, przestrzegania polityki BHP, jakości, efektywności procesów produkcji, wydajności, adekwatnego wykorzystywania środków produkcji
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do doskonalenia procesów produkcyjnych, optymalizacji jakości produkcji, kontroli kosztów
  • współtworzenie i nadzorowanie budżetem podległego działu w oparciu o wyznaczone cele oraz nadzór nad dokumentacją
  • nadzór nad realizacją kosztów i ich optymalizacja
  • stała optymalizacja produkcji oraz doskonalenie procesów pod kątem kosztów, jakości i wydajności
  • bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych i technologicznych
  • współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie w branży związanej z obróbką tworzyw sztucznych
  • praktyczna znajomość nowoczesnych technik i narzędzi wspomagających optymalizację procesów wg filozofii Lean Manufacturing poparte mierzalnymi sukcesami
  • znajomość przepisów, instrukcji i zarządzeń dotyczących działalności działu produkcji
  • umiejętność zarządzania dużym zespołem (ok. 120 osób) pracujących w systemie 4-brygadowym
  • umiejętność motywowania zespołu do efektywnej pracy i egzekwowania wyników
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność skutecznej organizacji i planowania pracy swojej oraz zespołu
  • silna orientacja na realizację celów - odpowiedzialność za wyniki
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możlwiość rozwoju i stałego pogłębiania wiedzy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna dla pracownika i rodziny, dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej, ZFŚS)

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji