Kierownik Produkcji

Antal Sp. z o.o.

Łaskarzew, mazowieckie

Location: Łaskarzew

Zadania:

  • Nadzorowanie realizacji procesu produkcyjnego, według wyznaczonych planów produkcyjnych
  • Analizowanie i raportowanie wskaźników produktywności oraz wskaźników jakościowych
  • Dbałość o poprawę efektywności w nadzorowanych procesach produkcyjnych i KPI
  • Nadzorowanie terminowej realizacji wyznaczonych zadań
  • Inicjowanie akcji korygujących i usprawniających w podległym obszarze
  • Udział w działaniach związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów w podległym obszarze
  • Zarządzanie zespołem
  • Prowadzenie procesu oceny pracowników oraz przekazywanie systematycznie informacji zwrotnych dotyczących wyników i osiągnięć
  • Rozwijanie umiejętności podwładnych pracowników i nadzorowanie realizacji ich zadań oraz celów
  • Zarządzanie czasem pracy w zespole
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa i przestrzegania zasad BHP oraz zasad jakościowych
  • Analizowanie i raportowanie wskaźników kosztowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne lub chemiczne
  • Min. 5 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży opakowaniowej lub automotive będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoko rozwinięte zdolności liderskie i doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział we wdrożeniu nowych produktów
  • Prace w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna i dynamiczna atmosfera pracy
  • Współpraca z międzynarodowymi markami
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl