Kierownik produkcji

Hays Poland

Bolesławiec, dolnośląskie

Hays Poland

Bolesławiec
Bolesławiec
NR REF.: 1157304

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Bolesławcu, poszukujemy osoby zainteresowanej dalszym rozwojem zawodowym, która dołączy do struktur firmy na stanowisko Kierownika Produkcji.

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad podległym zespołem w sposób gwarantujący wysoką jakość i produktywność (zespół 150 – 200 osób),
  • Rozwój podległej kadry kierowników zmianowych i brygadzistów,
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,
  • Optymalizacja wydajności produkcji wg zasad LEAN,
  • Osiąganie celów KPI zgodnymi z celami organizacji, wysoka orientacja na cele wydajnościowe, jakościowe i obsługi klienta,
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych,
  • Zapewnienie dobrej komunikacji z wszystkimi działami organizacji (w tym sprzedaż),
  • Nadzór nad przepisami BHP,
  • Raportowanie do Dyrektora zakładu.

  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą grupą pracowników,
  • Wieloletnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym (krótkie terminy realizacji),
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

Mój Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami oraz pakietem benefitów,
  • Realny wpływ na rozwój firmy (bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko),
  • Możliwość udziału w rozbudowie zakładu i rozwoju struktury organizacyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy