Opis stanowiska pracy

Adviser Doradztwo Personalne – numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – 10428
Jesteśmy agencją specjalizującą się w projektach rekrutacyjnych. Wspieramy naszych klientów w rozwoju kluczowych obszarów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Z klientami budujemy długotrwałe relacje oparte na rzetelności i zaufaniu.

Aktualnie dla naszego klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: wielkopolskie / Kalisz
Nr Ref.: KP 07/18

Opis stanowiska:
• zarządzanie produkcją w powierzonym obszarze: monitorowanie wyników i wskaźników, rozwiązywanie problemów, wdrażanie nowych projektów i działań usprawniających,
• odpowiedzialność za efektywność, terminowość i jakość produkcji,
• analiza i szacowanie kosztów produkcyjnych oraz podnoszenie efektywności procesu produkcji,
• prowadzenie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych w zakresie Lean Manufacturing, Six Sigma, TQM, TPM, 5S,
• nadzór nad tworzeniem instrukcji stanowiskowych, dokumentacji konstrukcyjnych i technologicznych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,
• doświadczenie w kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej ,
• umiejętność planowania i kontrolowania kosztów produkcji,
• znajomość praktycznego zastosowania narzędzi zarządzania jakością,
• umiejętność analizowania, rozwiązywania problemów produkcyjnych, proponowania usprawnień,
• zdolności przywódcze z umiejętnością skutecznego motywowania zespołu,
• orientacja na osiąganie założonych celów, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• realny wpływ na budowanie atmosfery i standardów pracy w organizacji,
• uczestnictwo w ciekawych projektach,
• atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
• pakiet medyczny, ubezpieczenie, benefity.

Prezentacja firmy

Adviser Doradztwo Personalne jest agencją specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca