Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

Kierownik Produkcji Wtryskowej

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z 25-letnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych poszukujemy Kierownika Produkcji Wtryskowej. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał nadzór nad przebiegiem produkcji oraz planowanie działań zapobiegawczych i korygujących, wykonanie planu produkcji zgodnie z założeniami, utrzymanie założonego stopnia wydajności oraz optymalizację procesu.

U Kandydatów zwracamy uwagę na: • Wykształcenie wyższe (preferowane: przetwórstwo tworzyw sztucznych) • Doświadczenie w kierowaniu produkcją • Praktyczną znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, procesów zmiany formy, ustawiania procesu wtrysku • Doświadczenie w pracy na maszynach Krauss Mafei, Engel, Negri Bossi • Doświadczenie w pracy z robotami Engel, Sepro, Sytrama • Znajomość metodologii SMED, 5S, GMP, Lean, Kaizen, Kanban • Znajomość języka angielskiego • Analityczną postawę w rozwiązywaniu problemów • Doświadczenie w uruchamianiu form wtryskowych i ich modernizacji

Nasz Klient zapewnia: • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy) • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, nauka języków obcych, karta paliwowa) • Samodzielne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego • Duża swoboda działania

Miejsce pracy / Location Wrocław

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji