Kierownik Produkcji Trzody Chlewnej - Production Manager Pigs

Ceres |Selected people in food & agri|

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to lider rynku zintegrowanej produkcji wieprzowiny i marka oparta na zasadach zrównoważonego rolnictwa, zapewniających produkcję z zerowym śladem węglowym. Siedziba firmy mieści się w Kopenhadze, a jej fermy i zakłady produkcyjne wykorzystują zaawansowane technologie, nowoczesne wyposażenie i duński system hodowli trzody chlewnej do produkcji najlepszej jakości mięsa wieprzowego wolnego od antybiotyków i GMO, według idei od pola do stołu i przy maksymalnie skróconym łańcuchu dostaw.

W polskim oddziale Firmy z siedzibą w Przechlewie w woj. pomorskim, 1400 pracowników zajmuje się uprawą 15000 ha ziemi, produkcją pasz we własnej mieszalni, hodowlą trzody na 25 fermach, produkcją zielonej energii w 8 biogazowniach oraz ubojem, przetwórstwem i sprzedażą mięsa do największych sieci handlowych w całej Polsce.

W celu wzmocnienia zespołu produkcyjnego, poszukujemy obecnie Kierownika Produkcji Trzody Chlewnej. To ekscytująca rola, w której ściśle współpracujesz z innymi kierownikami produkcji w celu optymalizacji produkcji i procedur oraz zacieśniania wewnętrznej współpracy dla zrównoważonej produkcji trzody chlewnej. Pasjonujesz się hodowlą trzody chlewnej, lubisz pracę na fermie oraz potrafisz analizować wyniki produkcyjne i szukać usprawnień? To jest właśnie oferta, którą chcesz poznać bliżej!

Rola

Odpowiadasz za produkcję i optymalizację wyników na podległych fermach trzody chlewnej.

  • Planujesz bieżące i długofalowe operacje produkcyjne na kilku podległych fermach trzodowych (fermy mateczne, warchlakarnie i/lub tuczarnie) wspólnie z zespołem zarządzania produkcją, w celu optymalizowania wyników produkcyjnych.
  • Analizujesz i rozwijasz fermy pod swoim nadzorem, zarządzasz i blisko współpracujesz z kierownikami poszczególnych ferm w celu optymalizacji procesów i ram pracy w produkcji.
  • Wspólnie z zespołem pracujesz nad realizowaniem i monitorowaniem kluczowych wskaźników efektywności (KPI).
  • Dbasz o dobrą atmosferę pracy i zaangażowanie pracowników.
  • Wdrażasz i pracujesz z narzędziami lean management w produkcji.
  • Zarządzasz i odpowiadasz za koszty produkcji i ich optymalizację.
  • Bierzesz udział w budżetowaniu i prognozowaniu.
  • Aktywnie analizujesz i opiniujesz rezultaty zadawania różnych pasz, twój wkład będzie doceniony.
  • Budujesz konstruktywne relacje ze współpracownikami, również na poziomie międzynarodowym.
  • Bierzesz udział w grupach wymiany doświadczeń: wewnętrznie z gospodarstwami Grupy i zewnętrznie z duńskimi rolnikami.
  • Jako Kierownik Produkcji ściśle współpracujesz i raportujesz do Kierowników Obszarów Produkcji (macior i tuczników).

Wymagania

Profil

Pasjonat hodowli trzody chlewnej z ambicjami i nastawieniem na osiąganie najlepszych wyników

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (Zootechnika, Weterynaria, Rolnictwo) lub doświadczenie poparte wiedzą branżową.
  • Doświadczenie na poziomie kierowniczym w hodowli macior, prosiąt i/lub tuczników.
  • Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów i systemów do zarządzania stadem i produkcją zwierzęcą.

Kompetencje:

  • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy, dobra organizacja czasu pracy.
  • Pozytywne i proaktywne nastawienie, szukanie możliwości i rozwiązań, a nie problemów.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność przekazywania informacji w zrozumiały sposób
  • Zespołowe nastawienie, chęć do dzielenia się wiedzą.

Miejsce pracy

Pomorskie.

Oferta

Nasz klient oferuje ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie wyznaczającej trendy w zakresie zrównoważonego rolnictwa i dbałości o jakość na każdym etapie produkcji. Kultura firmy oparta jest o otwartość, bezpośrednią komunikację i pracę zespołową w dążeniu do wspólnego celu. Będziesz mieć doskonałą okazję do wniesienia własnego wkładu w ulepszanie produkcji oraz możliwość dalszego poszerzania wierzy w zakresie hodowli trzody chlewnej poprzez pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z jasną wizją rozwoju, będąc częścią doświadczonego międzynarodowego zespołu, na stanowisku zapewniającym wysoki poziom autonomii. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie, a ponadto samochód służbowy, możliwość nauki języków obcych, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, oraz pomoc w zakwaterowaniu (w razie potrzeby).

Aplikacja

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Kierownik Produkcji Trzody Chlewnej wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska.

Aplikację możesz wysłać za pośrednictwem strony internetowej www.ceresrecruitment. pl. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Koen Lecluyse pod nr (+48 696) 307 999 lub Bartek Soboński pod nr (+48 796) 826 363. Test osobowości może być częścią procesu rekrutacyjnego.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo, Praca Inne