Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest największym producentem rozsad warzyw szklarniowych i gruntowych w Polsce oraz jednym z największych w Europie. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia i ciągłego rozwoju pozwoliło grupie osiągnąć pozycję lidera rynku. Dalsza modernizacja i rozbudowa firmy w ostatnich latach umożliwia produkcję na łącznej powierzchni 15 ha w 3 lokalizacjach. Klientami firmy są zarówno indywidualni producenci warzyw, jak i duże przedsiębiorstwa (zakłady przetwórstwa warzyw czy chłodnie).

Do zakładu produkcyjnego w Kisielach (15 km na południe od Piotrkowa Trybunalskiego), nowo wybudowanej, nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie szklarni o powierzchni 4 ha (planowana dalsza rozbudowa), szukamy Kierownika Produkcji.

Rola

Zarządzanie produkcją rozsad warzyw najwyższej jakości.

  • Zarządzanie i odpowiedzialność za procesy produkcyjne rozsad warzyw najwyższej jakości w szklarni w Kisielach.
  • Przygotowywanie planów produkcyjnych we współpracy z innymi zakładami firmy w celu zapewnienia terminowych dostaw oraz planowanie pracy zespołu.
  • Monitorowanie warunków panujących w szklarni, weryfikacja kondycji roślin i zlecanie działań w razie potrzeby (kontrola klimatu, fertygacja, stosowanie środków ochrony roślin).
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego oraz jakości rozsad.
  • Uzyskanie optymalnej i możliwie najwydajniejszej produkcji poprzez usprawnianie procesów przy zachowaniu obecnych standardów w zakresie jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa.
  • Szkolenie (i planowanie szkoleń) oraz motywowanie i ocena podległych pracowników.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz i udział w negocjacjach z potencjalnymi partnerami biznesowymi.
  • Aktywna i bieżąca analiza pod kątem trendów rynkowych oraz poziomu popytu i podaży w sektorze.
  • Kierownik Produkcji raportuje i ściśle współpracuje z Dyrektorem Operacyjnym Grupy oraz Zarządem Grupy.

Profil

Specjalista i pasjonat szklarniowej uprawy warzyw, z dobrym podejściem do roślin i ludzi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ogrodnictwo, rolnictwo lub pokrewne).
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w środowisku produkcji szklarniowej, dobre oko i ręka do pielęgnacji roślin.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, pełna płynność jest dodatkowym atutem.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów do sterowania klimatem czy fertygacją.

Kompetencje

  • Potencjał przywódczy oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
  • Zdolność do pracy w sposób samodzielny i przedsiębiorczy.
  • Umiejętność efektywnej pracy w stresie i pod presją czasu, zdolność widzenia całościowego obrazu środowiska pracy.
  • Analityczne nastawienie i umiejętność znajdowania skutecznych rozwiązań.

Miejsce Pracy

Kisiele, łódzkie (zapewniona pomoc w razie potrzeby zmiany miejsca zamieszkania).

Oferta

Nasz klient oferuje pełną wyzwań pracę o dużym poziomie niezależności w nowoczesnej i rozwojowej polskiej firmie rodzinnej, znanej i cenionej również na rynku międzynarodowym. Firma jest napędzana innowacyjnością i najwyższą jakością produkcji poprzez inwestycje w najbardziej wydajne rozwiązania produkcyjne. Wewnątrz grupy będziesz cieszyć się dynamiczną atmosferą pracy z krótkimi liniami komunikacyjnymi i szybkim podejmowaniem decyzji, kulturą opartą o otwartość i bezpośredniość oraz elastycznością w codziennej pracy. Nasz klient oferuje konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń, zbieżny z Twoim doświadczeniem zawodowym i zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz daje możliwość dalszego rozwoju w i wraz z firmą.

Kontakt

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Kierownika Produkcji wyłącznie firmie CeresRecruitment. Możesz uzyskać więcej informacji oraz wysłać aplikację za pośrednictwem strony www.ceresrecruitment.pl. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu odnośnie rekrutacji z Koen Lecluyse pod numerem (+48) 696 307 999. Kwestionariusz osobowości może być częścią rekrutacji.

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Top management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Rolnictwo