Kierownik Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży metalowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym (średniej wielkości) - organizacja oraz nadzór nad podległym zespołem oraz procesami produkcyjnymi.
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych i optymalnej wydajności produkcji.
  • Zapewnienie jakości i terminowości realizacji zleceń produkcyjnych.
  • Opracowanie i wdrażanie usprawnień wraz z zespołem.
  • Inicjowanie i aktywny udział w rozwoju zakładu  w kontekście automatyzacji, parku maszynowego oraz skali produkcji.
  • Planowanie i kontrola bieżących kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym.
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy.
  • Rozwijanie i motywowanie podległego zespołu.
  • Współpraca z działami wspierającymi w celu efektywnej realizacji przedsięwzięć.
  • Zapewnienie właściwej komunikacji i obiegu dokumentów.
  • Sporządzanie raportów produkcyjnych i innych raportów wymaganych przez Przełożonego.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w zakresie inżynierii procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość procesów obróbki metali.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Język angielski w mowie i piśmie - wykorzystywany w codziennej pracy do kontaktów z kooperantami.
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy.
  • Wysoka zdolność komunikacyjna.
  • Znajomość programów ERP w tym moduł do zarządzania produkcją.
  • Prawo jazdy kategoria B.

Oferujemy:

  • Realna możliwość kreowania strategii organizacji i wpływ na jej rozwój.
  • Stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji).
  • Niekorporacyjna atmosfera i kultura oragnizacyjna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.