Kierownik Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą we wschodniej części woj. wielkopolskiego,  działającej w branży maszyn i urządzeń dla przemysłu, z uwagi na dalszy rozwój firmy, szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie wydzielonym obszarem produkcji (dział montażu) i zespołem (30-40 osób);
  • Optymalizacja działania produkcji, usprawnianie procesów i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Nadzór nad utrzymaniem narzędzi montażowych i przyrządów w dobrym stanie technicznym;
  • Odpowiedzialność za wykonaną jakość produkcji i terminową realizację planu;
  • Raportowanie wyników produkcyjnych oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – automatyka, mechanika, robotyka, elektrotechnika, mechanika itp. (kierunki preferowane);
  • Min. 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją i zespołami;
  • Znajomość procesów produkcyjnych, technologii montażu i wiedza techniczna;
  • Predyspozycje do bycia liderem zespołu – nastawienie na realizację celów i mobilizacji pracowników;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom B2);
  • Analityczne podejście, odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • Znajomość modułów produkcyjnych SAP (będzie dodatkowym atutem);

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kreowania nowych rozwiązań na produkcji;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.